Pro všechny zájemce je zde možné stáhnout program akcí pro veřejnost na jaro 2023. Začínáme dne 18.2.2023 Dnem mokřadů. Těšíme se na vaši účast!

Přejeme vám štastný nový rok 2023 bohatý na vzácné chvíle strávené v přírodě.

Vážení příznivci ochrany přírody, srdečně vás zveme na advetní tvoření, bližší info viz. pozvánka

Milí spoluobčané, zveme vás na tradiční úklid, který se koná již tuto sobotu v 9:00 se srazem u rybníku Sýkorák, konkrétně "U tří kaštanů". Půjdeme směrem na Kolovou a dále k rybníku Lenťák. Bližší info zde

V sobotu 3.9.2022 od 19:00 se uskuteční v Kynšperském pivovaru Noc netopýrů. Bližší info zde. V rámci roku netopýrů proběhne výstava, která bude v průběhu září instalována v Kynšperském pivovaru a v průběhu října v Panském domě v Kynšperku nad Ohří.

V rámci roku netopýrů mohou školy objednávat výukový program pro mladší i starší děti, který je zaměřen na život netopýrů a význam jejich ochrany, bližší info zde.

Dne 4.6.2022 se uskuteční slavnostní otevření zpřístupněné pozemkové lokality na Kolové. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program. Pozvánka ke stažení zde.

Těšíme se na vaší návštěvu

Vážení příznivci ochrany přírody,

připravili jsme pro širokou veřejnost nabídku akcí a exkurzí na jaro 2022. Jeho program naleznete zde

Výroční zpráva o naší činnosti za rok 2021 je k přečtení zde

Vážení návštěvníci ekocentra,

stěhujeme se na novou adresu: Mládeže 384/2 v Kynšperku nad Ohří. Z důvodu stavebních úprav v novém objektu je ekocentrum dočasně nepřístupné veřejnosti.

Děkujeme za pochopení a budeme vás brzy informovat o znovuotevření :-)

Vážení příznivci ČSOP,

přejeme vám pokojný rok 2022 plný pohody, zdraví a lásky k přírodě. Připojujeme PF.

Těšíme se na setkání při našich tradičních akcí.

Realizováno v rámci programu rozvoje pozemkových spolků Českého svazu ochránců přírody s grantovou podporou Ministerstva životního prostředí. Materiál nemusí vyjadřovat stanovisko MŽP. http://pozemkovespolky.csop.cz